Łazienka w wybornym stylu

 

Funkcjonalnie i estetycznie 

Aplikator do mydła jest jednym z niewielkich sprzętów, które dodają uroku łazience. Coraz więcej ludzi rezygnuje z typowego mydła w kostce na rzecz mydła płynnego, ponieważ jest ono wygodniejsze w użyciu. W dodatku mydło w kostce topi się w mydelniczce, czym pogarsza estetykę umywalki. Aplikatory do mydła w płynie mają na tym polu ogromną wyższość, wystarczy raptem nacisnąć aplikator i otrzymujemy tyle mydła ile wymagamy, nie brudząc przy tym umywalki. Następnym atutem jest fakt, że mydło w płynie nie wyślizgnie nam się z ręki jak to nierzadko zdarza się przy tradycyjnym mydle w kostce. 

Na rynku dostępna jest bogata oferta wszelkich przyborów do łązienki takich jak aplikator do mydła. Można przebierać zarówno w barwach, kształtach czy wielkościach. Prawidłowo jest dobrać dozownik do wystroju całego pomieszczenia. Przykładowo, jeżeli w łazience przeważa kolor szary można dobrać aplikator w kolorze czerwonym albo białym, który dzięki kontrastowi będzie wyróżniał się na tle łazienki. Szukając odpowiedniego dla siebie aplikatora spotkamy się na pewno również z atrakcyjnymi dozownikami przezroczystymi, srebrnymi czy ze złotym zdobieniem. Dozowniki do mydła w płynie są często ceramiczne, ale możemy też spotkać szklane, plastikowe albo drewniane. Można nabyć aplikator do mydła w komplecie z kubkiem na szczotkę do zębów.  

Eleganckie urządzenie łazienki jest istotnym aspektem przygotowywania domu czy mieszkania. Łazienka jest pomieszczeniem, w którym jesteśmy sporo czasu każdego dnia. Rankiem najczęściej przygotowujemy się do pracy albo inszego miejsca, a porą wieczorową rozluźniamy się przed snem. Dlatego łazienka powinna być zaaranżowana przede wszystkim funkcjonalnie, ale również klimatycznie i stylowo. Niejednokrotnie o estetyce i klimacie wnętrza decydują niewielkie dodatki i akcesoria. 

 

qdecor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *