Budowanie tarasu do wanny z hydromasażem

Wiele osób chce dziś zainstalować wannę z hydromasażem na istniejącym tarasie, jeśli Twój taras nie został zbudowany, lub biorąc pod uwagę wagę wanny z hydromasażem, istnieje prawdopodobieństwo, że istniejący taras nie będzie obsługiwał wanny z hydromasażem, mimo iż potrafi ona ważyć wyłącznie od 400 do 500 funtów mogą pomieścić 300 galonów wody, 7 funtów na galon lub dodatkowe 2100 funtów, dodając to do wagi wanny i dodając wagę osób znajdujących się w niej, widać, iż waga na kwadrat jest nieco wysoka. W większości przypadków taras można przeprojektować tak, aby pomieścił wannę z hydromasażem, dodając dodatkowe sprawdzenie pomocy technicznej w naszym dziale budowlanym lub wykwalifikowanej osobie, aby upewnić się, że szanse na wsparcie naszej nowej wanny.

Obecnie jest mnóstwo możliwości wyboru materiałów pokładowych, od tradycyjnego cedru i sekwoi po szpilki poddane obróbce ciśnieniowej oraz nowe materiały stworzone przez człowieka. Najbardziej opłacalny z tych wyborów jest sosna poddana obróbce ciśnieniowej. Istnieją trzy poziomy obróbki a jest mierzona ilością środka konserwującego na stopę sześcienną drewna. na stopę użyj tej oceny dla elementów, które nie będą miały kontaktu z podłożem. Następny poziom dotyczy elementów, które będą lub mogą stykać się z ziemią oraz są oceniane na 0,40 funta na stopę kwadratową, a najwyższy poziom, który dotyczy poniżej klasy, to 0,60 funta na stopę kwadratową, 4 x 4 i 6 x 6s mają generalnie ocenę 0,60.

Większość ludzi woli naturalne drewno, takie jak cedr i sekwoja, jakie są najdroższe i są jedne wady, jeśli są używane do desek, można je łatwo zarysować podczas przenoszenia mebli, na przykład staną się szare, chyba że je zabrudzisz lub zakonserwujesz. mycie ciśnieniowe przywróci naturalny wygląd.

Nowa generacja materiału pokładowego to kompozyty wytworzone przez człowieka, jakie są na ogół wykonane z produktów wynikających z recyklingu, takich jak drewno i plastik, są one nieco droższe niż sosna poddana obróbce ciśnieniowej, ale wytrzymają znacznie dłużej. znowu dobre mycie ciśnieniowe przywróci go do życia. inną częstą skargą dotyczącą kompozytów jest toż, że nagrzewają się nawet przy niewielkiej ilości światła słonecznego.

Tutaj znajdziesz ofertę dotyczącą tematu kleje przemysłowe.

Bez względu na to, jakiego typu materiału używasz do budowy nowego tarasu, koniecznie skonsultuj się z profesjonalnym projektantem tarasu, aby zagwarantować, że nowy taras będzie stosowałem tę nową wannę z hydromasażem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *