Orbitrek- skuteczny sposób na zbudowanie formy w domu

Trening w domu nie musi być nudny! Co więcej, we własnym mieszkaniu możesz stworzyć namiastkę prawdziwej siłowni! Wystarczy, że już dziś zainwestujesz w profesjonalny orbitrek! Co to takiego i jakie korzyści daje nam trening na tym właśnie sprzęcie?!

Orbitrek to maszyna dla każdego! Nie ma tu ograniczeń wiekowych, ani zdrowotnych. W trakcie wysiłku angażowane są jednocześnie duże grupy mięśniowe. Nogi wykonują ruch zbliżony do wchodzenia na schody z synchronicznym przyciąganiem i oddalaniem się rąk. Wprawienie w ruch wszystkich kończyn wymusza automatycznie trzymanie wyprostowanych pleców, ściągnięcie łopatek oraz napięcie brzucha.

Trening na orbitreku może być dobrą rozgrzewką przed inną aktywnością, albo docelowym ćwiczeniem. Tylko od nas zależy, na który wariant się zdecydujemy. Urządzenie bowiem posiada różne progi wysiłkowe, zatem dowolnie można sterować obciążeniem i długością wysiłku.

Co ciekawe, chociaż pracuje całe ciało, to podczas ćwiczeń nie obciążą się stawów! Za to znacznie poprawia się nam sylwetka, zmniejsza się obwód, a także wydolność. Serce zaczyna przyspieszać, a co za tym idzie cały układ krwionośny działa poprawnie.

Dla niezdecydowanych, mamy coś ekstra! Niewiele osób wie, że w ciągu godziny intensywnego wysiłku, każdy sportowiec-amator jest w stanie spalić na orbitreku nawet….800 kcal!

Sprzęt ten jest doskonały do dużego pokoju, sypialni oraz klubu fitness!

 

https://medpolonia.com.pl/specjalizacje/rehabilitacja-dziecieca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *